Aktualności

Napisz do nas

2020-06-02 23:05

Zachęcamy do korzystania z poczty elektronicznej rejestracja@przychodnia-goleszow.pl, by przesyłać kopie dokumentacji medycznej przed poradą lekarską lub zgłosić potrzebę uzyskania recepty na regularnie zażywane leki. 

W dogodnej dla siebie chwili, możecie się Państwo z nami kontaktować, nie czekając na połączenie telefoniczne. Aktywacja Internetowego Konta Pacjenta - dodatkowo ułatwi Państwu otrzymywanie e-recept i e-skierowań.

Facebook: https://www.facebook.com/internetowekontopacjenta/?ti=as

 

Aby umożliwić naszemu personelowi udzielenie Państwu właściwej i fachowej porady medycznej zachęcamy do przesyłania drogą poczty elektronicznej istotnej dokumentacji medycznej (szpitalnych kart wypisowych, opisów badań radiologicznych, wyników konsultacji specjalistycznych lub innych) 

Można w ten sposób również zgłosić potrzebę otrzymania recepty na stale zażywane leki figurujące już w kartotece pacjenta. Jeżeli potrzebne leki zostały zlecone w szpitalu lub w czasie konsultacji specjalistycznej - prosimy o przesłanie ww dokumentów. Wcześniejsze zalogowanie się do swojego IKP (Internetowe Konto Pacjenta) ułatwi Państwu szybkie otrzymanie recepty - wtedy w formie elektronicznej trafia ona "bezpośrednio" do Państwa, bez konieczności oczekiwania na otrzymanie kodu recepty od  personelu przychodni. Lekarz może  zadecydować o wypisaniu większej ilości opakowań leków stale zażywanych - np na okres 6 miesięcy. Po rozpoczęciu realizacji takiej recepty w aptece- można leki pobierać regularnie w wygodnych dla siebie odstępach np. miesięcznych.

Aby uzyskać receptę na leki stałe :

   - w tytule maila proszę wpisać swoje Imię i Nazwisko

    - w treści: ponownie Imię i Nazwisko, rok urodzenia,  adres,  numer telefonu do kontaktu

                     Lek:  nazwa,   dawka,  ilość tabletek w opakowaniu,  dotychczasowy sposób dawkowania (np 1x1, 2 x 1),   preferowana ilość opakowań

                    Adnotacja:   posiadam aktywne IKP   lub   NIE posiadam IKP, czekam na SMS