Funkcjonowanie naszej przychodni podczas epidemii

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne prosimy, by sprawy nie wymagające bezwzględnej konieczności wizyty osobistej - załatwiać zdalnie. Dokumenty można kierować na adres rejstracja@przychodnia-goleszow.pl

Prosimy o kontakt telefoniczny wyłącznie na nasz numer stacjonarny 33 858 58 16 obsługujący kilka linii równocześnie. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie - z uwagi na dużą ilość prowadzonych jednoczasowo rozmów i wielu zgłaszających się pacjentów, nie jesteśmy w stanie odbierać połączeń kierowanych na numery niestacjonarne.

Prosimy by rejestrację do porady lekarskiej realizować drogą telefoniczną, co umożliwi wstępne zebranie wywiadu medycznego pielęgniarce i szybsze załatwienie sprawy, a nie drogą mailową.

W razie potrzeby kontaktu z lekarzem - prosimy o rejestrowanie się pod numerem stacjonarnym 33 858 58 16. Lekarz oddzwoni udzielając teleporady. Uprzejmie prosimy, by nie dzwonić bezpośrednio na numery lekarskie. Bez uprzednio przygotowanej przez rejestrację pełnej dokumentacji medycznej - porada jest niemożliwa.

Lekarz w czasie teleporady może zadecydować o konieczności zgłoszenia się do poradni celem badania osobistego. Wizyta w gabinecie będzie krótka, z przestrzeganiem zasad reżimu sanitarnego. Wszystkie zalecenia medyczne zostaną przekazane podczas kolejnej rozmowy telefonicznej z lekarzem jeszcze tego samego dnia.

Badanie lekarskie, szczepienie, pobranie krwi do badań, wykonanie USG - wymaga wcześniejszego ustalenia terminu telefonicznie. Prosimy o punktualne przybycie.

W budynku obowiązują zasady sanitarne (maseczka zakrywająca nos i usta, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu ) - prosimy o ich przestrzeganie.